English/Magyar

Álláspályázat Határtalanul! program

Szakmai referens

Főbb feladatok, munkák:

·         támogatások kezelése, szervezési és adminisztrációs feladatok elvégzése a támogatási ügyek előkészítésétől azok lezárásáig

·         pályázati kiírások előkészítésével és közzétételével kapcsolatos feladatok

·         pályázatok formai, tartalmi ellenőrzése, hiánypótlások kezelése

·         a támogatási szerződések / támogatói okiratok előkészítésével kapcsolatos feladatok

·         a szerződéskötés / támogatói okirat kiadása előtti és utáni módosítási kérelmek bírálata

·         szakmai és pénzügyi beszámolók ellenőrzése

·         a támogatásokra vonatkozó adatszolgáltatási kötelezettségek előkészítése, nyilvántartási rendszerek vezetése

·         telefonos és elektronikus ügyfélszolgálati tevékenység

·         kapcsolattartás pályázókkal, kérelmezőkkel, illetve kedvezményezettekkel

·         szükség esetén közreműködés a helyszíni ellenőrzésekben

·         kimutatások, összegző jelentések előkészítése

Az állással kapcsolatos elvárások:

·         felsőfokú végzettség

·         pontosság, precizitás, alaposság

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

·         legalább 3 éves munkatapasztalat (pályázati területen szerzett tapasztalat előny)

·         akár azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

·         határozatlan idejű munkaviszony

·         versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

·         stabil háttér

·         kellemes, családias munkakörnyezet

·         folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

·         Budapest, I. kerület

 Egyéb információ:

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el az allaspalyazat@bgazrt.hu e-mail címre fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét a bérigénye egyidejű megjelölésével.

Naptár

Címkefelhő